Sin Tetas No Hay Paraiso Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sin Tetas No Hay Paraiso Serbia

Dobrodosli na prvi srpski forum
 
Prijem  TražiTraži  Latest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 TV Novele (maj)

Ići dole 
+5
llili
*Beautifully.Broken*
*Iwona*
ღ Mici ♥ Hugo...<3 ღ
¿coka?
9 posters
AutorPoruka
¿coka?
Administrator
Administrator
¿coka?


Broj poruka : 551
Datum upisa : 10.05.2010
Godina : 31

TV Novele (maj) Empty
PočaljiNaslov: TV Novele (maj)   TV Novele (maj) Icon_minitimePet Jun 18, 2010 7:10 pm

Casopis koji verovatno svi pratite jesu tv novele.
U broju 62 za maj mesec, objavili su i nesto o nasoj seriji.
Ako ste kupili ovaj broj sigurno imate vec ovakav poster, a ako niste, potrazite na nekom kiosku ovaj broj, mozda je ostao.

TV Novele (maj) 2zecs90


O nasoj Amaii su napisali jedan intervju u delu "ekskluzivno".

Lovac na novac!

TV Novele (maj) Zy66x0

Prelepa glumica cesto je menjala momke cija se jedina slicnost ogleda u tome sto su svi odreda bili - bogati!

Iako su joj tek 24 godine, prelepa glumica Amaia Salamanca ima prilicno zanimljivu biografiju, u kojoj, doduse, nije bilo mnogo mesta za uloge u filmovima i serijama, ali zato vrvi od ljubavnih veza i vezica. Kada se analiziraju romanse ove lepotice, upada u oci da su se njeni momci, bar fizicki, prilicno razlikovali jedan od drugog, a bavili su se vrlo raznolikim profesijama - bilo je tu fudbalera, glumaca, biznismena... A ono sto im je zajednicko jeste - bogatstvo. Nekadasnje prijateljice mlade glumice tvrde da su prestale da se druze sa njom kada su shvatile da Amaia besomucno juri frajere koji imaju para, pa ih je bilo sramota da ih sa takvom osobom dovode u vezu. "Bila je sjajna devojka, stvarno fenomenalan lik. Ali nakon serije SMS - Sin miedo a soñar, popularnost joj je udarila u glavu. Smatrala je da zasluzuje bolje i vise i mastala o tome da pronadje nekog ko ce joj kupiti sve sto zeli", u dahu je izgovorila nekadasnja najbolja prijateljica mlade glumice. Da ove price nisu bez osnova jasno je cim se ima u vidu da je provela tri godine u vezi sa tada veoma perspektivnim fudbalerom Alvarom de Benitom, ali kada je on zbog povrede napustio ovaj sport i posvetio se muzici, Amaia ga je ostavila i okrenula se uspesnijim momcima. Jedna od bivsih ljubavi vrele Spanjolke bio je i Hose Maria Gutierez, poznati kao Guti, perjanica fudbalskog kluba Real Madrid kojeg je napustila zbog njegovog kolege iz kluba Sergia Ramosa. On joj je kupio skupoceni automobil, a kada su raskinuli Salamanci nije palo na pamet da vrati poklon, smatrajuci valjda da ga je zasluzila zbog vremena koje je posvecivala svom dragom. Dok se zabavljala sa jednim biznismenom, zivela je u stanu koji joj je on kupio, gde su se tajno vidjali, buduci da je u to vreme bio u braku. To Amaii nije smetalo, vazno joj je bilo da od bogatog sponzora dobija ono sto joj je potrebno - luksuz koji sebi tada nije mogla da priusti. Zabavljala se i sa uspesnim glumcem Miguel Angel Silvestreom, a potom sa njegovim kolegom Mariom Casasom, kog je upoznala na snimanju serije Los Hombres de Paco. On joj je mnogo pomogao u karijeri, ali ga je, nakon sto joj je otvorio sva vrata, napustila, posto joj vise nije bio potreban. Poslednja zrtva ove prelepe Amaie bio je poznati spanski glumac Daniel Guzman, stariji od nje jedanaest godina, koji joj je, kazu, skidao zvezde sa neba. To joj izgleda nije bilo dovoljno... "Cim shvati da vise nema koristi od partnera, Amaia odlazi. Ona je kao crna udovica." prokomentarisao je jedan od ostavljenih momaka ponasanje svoje bivse drage. Nadamo se da ce lepa Amaia uskoro zaraditi dovoljno novca da moze sebi da priusti sve, te da ce konacno krenuti u potragu za pravom ljubavlju.


TV Novele (maj) 126bs7nTV Novele (maj) 28ul0e0TV Novele (maj) JruwieTV Novele (maj) 292b86eTV Novele (maj) 2n196at

Takodje u delu "nova serija" objavili su neki tekstic o seriji pa procitajte.

TV Novele (maj) B8a454

Nema raja bez velikih grudi!

TV Novele (maj) 28i5mky

Spanska verzija ove telenovele proglasena je u toj zemlji za seriju godine, a Manolo Cardona, bivsi momak Barbare Mori, ulogom Martina la Roke vratio se na velika vrata

Od sredine aprila, ljubitelji sapunica na televiziji Pink mogu da prate telenovelu Silikonske lepotice, koja je u Spaniji proglasena serijom godine. Ovo je, zapravo, spanska verzija kolumbijske sapunice koja je stekla popularnost sirom sveta. Glavna junakinja je devojka Catalina koja zivi u Pereiri i opsednuta je zeljom da ugradi implantate u grudi i postane seksipilnija, sto ce je, kako je ubedjena, izvuci iz bede u kojoj je odrasla. Sa tim ciljem, pocinje da se bavi prosititucijom i spava sa dilerima droge i drugim sumnjivim tipovima od kojih zauzvrat dobija poklone i novac. Razapeta izmedju majke i prijatelja koji je nagovaraju da se vrati postenom zivotu, i mracnog sveta prostitucije i kriminala. Catalina ce morati da koriguje svoju predstavu o savrsenom zivotu... Zanimljivo je da jednu od glavnih uloga u ovoj sapunici igra Manolo Cardona, bivsi momak Barbare Mori, a ostali protagonisti su Amaia Salamanca, Miguel Angel Silvestre, Maria Castro, Xenia Tostado...

Takodje je ukratko napisana svaka epizoda serije do kraja, iako kako vidimo Pink ne prikazuje trenutno 3 sezonu.
Nazad na vrh Ići dole
https://stnhp.forumsr.net
ღ Mici ♥ Hugo...<3 ღ
Administrator
Administrator
ღ Mici ♥ Hugo...<3 ღ


Broj poruka : 292
Datum upisa : 12.05.2010
Lokacija : ♥___*Sa Jennom u mojim snowima...<3*___ ♥

TV Novele (maj) Empty
PočaljiNaslov: Re: TV Novele (maj)   TV Novele (maj) Icon_minitimePet Jun 18, 2010 7:56 pm

Widela sam...ali swakako tnx....jedina zamerka je na poster jer na njemu nema Duquea..Sad
Nazad na vrh Ići dole
¿coka?
Administrator
Administrator
¿coka?


Broj poruka : 551
Datum upisa : 10.05.2010
Godina : 31

TV Novele (maj) Empty
PočaljiNaslov: Re: TV Novele (maj)   TV Novele (maj) Icon_minitimePet Jun 18, 2010 8:11 pm

pa to je ipak slika iz 3 sezone... -,-
e bas lepo, al za one koji mozda nisu kupili ovaj broj da ih izvestimo... d:
Nazad na vrh Ići dole
https://stnhp.forumsr.net
ღ Mici ♥ Hugo...<3 ღ
Administrator
Administrator
ღ Mici ♥ Hugo...<3 ღ


Broj poruka : 292
Datum upisa : 12.05.2010
Lokacija : ♥___*Sa Jennom u mojim snowima...<3*___ ♥

TV Novele (maj) Empty
PočaljiNaslov: Re: TV Novele (maj)   TV Novele (maj) Icon_minitimeSub Jun 19, 2010 12:33 pm

Daaa...dobra idea coko..
Nazad na vrh Ići dole
¿coka?
Administrator
Administrator
¿coka?


Broj poruka : 551
Datum upisa : 10.05.2010
Godina : 31

TV Novele (maj) Empty
PočaljiNaslov: Re: TV Novele (maj)   TV Novele (maj) Icon_minitimeSub Jun 19, 2010 12:37 pm

Hvala. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://stnhp.forumsr.net
ღ Mici ♥ Hugo...<3 ღ
Administrator
Administrator
ღ Mici ♥ Hugo...<3 ღ


Broj poruka : 292
Datum upisa : 12.05.2010
Lokacija : ♥___*Sa Jennom u mojim snowima...<3*___ ♥

TV Novele (maj) Empty
PočaljiNaslov: Re: TV Novele (maj)   TV Novele (maj) Icon_minitimeSub Jun 19, 2010 12:57 pm

Nema na cxemu...
Nazad na vrh Ići dole
*Iwona*
Dizajner
Dizajner
*Iwona*


Broj poruka : 120
Datum upisa : 13.05.2010

TV Novele (maj) Empty
PočaljiNaslov: Re: TV Novele (maj)   TV Novele (maj) Icon_minitimePon Jun 21, 2010 12:27 pm

super...imam taj broj Smile
Nazad na vrh Ići dole
*Beautifully.Broken*
Pocetnik



Broj poruka : 30
Datum upisa : 21.06.2010

TV Novele (maj) Empty
PočaljiNaslov: Re: TV Novele (maj)   TV Novele (maj) Icon_minitimePon Jun 21, 2010 3:11 pm

Ne pratim xD
Nazad na vrh Ići dole
llili
Pocetnik
llili


Broj poruka : 26
Datum upisa : 14.05.2010

TV Novele (maj) Empty
PočaljiNaslov: Re: TV Novele (maj)   TV Novele (maj) Icon_minitimeUto Jun 22, 2010 1:36 pm

tnx.,,.nisam qupila TV novelu vec dugo vremena..
Nazad na vrh Ići dole
samy
Pocetnik
samy


Broj poruka : 10
Datum upisa : 22.06.2010

TV Novele (maj) Empty
PočaljiNaslov: Re: TV Novele (maj)   TV Novele (maj) Icon_minitimeUto Jun 22, 2010 5:49 pm

super
Nazad na vrh Ići dole
*Kaca*
Pocetnik
*Kaca*


Broj poruka : 26
Datum upisa : 22.06.2010
Godina : 31

TV Novele (maj) Empty
PočaljiNaslov: Re: TV Novele (maj)   TV Novele (maj) Icon_minitimeUto Jun 22, 2010 5:59 pm

llili ::
tnx.,,.nisam qupila TV novelu vec dugo vremena..
Isto...
A svidja mi se poster. Smile
Nazad na vrh Ići dole
♥ KaCa Kat Von D ♥
Moderator
Moderator
♥ KaCa Kat Von D ♥


Broj poruka : 87
Datum upisa : 08.06.2010
Godina : 27

TV Novele (maj) Empty
PočaljiNaslov: Re: TV Novele (maj)   TV Novele (maj) Icon_minitimeSre Jul 07, 2010 1:33 pm

redovno citam TV novele i znam za sve clanke u njemu...smo mi nes nije jasno zasto pisu o seriji STNHP kada to nije Meksicka serija nego spanska ...zasto onda nisu pisali i o LHDP i nije mi jasno serija 1001 noc nije ni Spanska ni Meksicka serija nego ne znam ni ja koja is ta ce ona u Tv novelama....msm ne razumem ali ok... Wink
Nazad na vrh Ići dole
¿coka?
Administrator
Administrator
¿coka?


Broj poruka : 551
Datum upisa : 10.05.2010
Godina : 31

TV Novele (maj) Empty
PočaljiNaslov: Re: TV Novele (maj)   TV Novele (maj) Icon_minitimeSre Jul 07, 2010 4:35 pm

Pa oni objavljuju ono sto citaoci hoce.
Uglavnom to odlucuju na glavnom forumu http://forum.svet.rs
A serija 1001 noc je turska inace. [:
Ne znam zasto nisu pisali o LHDP, mada nisu ni o Seranovima, al dobro.
Njihova stvar.
Uclani se na forum i pitaj ih. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://stnhp.forumsr.net
♥ KaCa Kat Von D ♥
Moderator
Moderator
♥ KaCa Kat Von D ♥


Broj poruka : 87
Datum upisa : 08.06.2010
Godina : 27

TV Novele (maj) Empty
PočaljiNaslov: Re: TV Novele (maj)   TV Novele (maj) Icon_minitimeSre Jul 07, 2010 9:53 pm

ma ja cu se posvadjati sa njima odmah kakva sam xDDD ae reg cu se
Nazad na vrh Ići dole
¿coka?
Administrator
Administrator
¿coka?


Broj poruka : 551
Datum upisa : 10.05.2010
Godina : 31

TV Novele (maj) Empty
PočaljiNaslov: Re: TV Novele (maj)   TV Novele (maj) Icon_minitimeSre Jul 07, 2010 9:55 pm

lol... pa dobro, oni ce ti bar reci svoje razloge ili slicno... [:
Nazad na vrh Ići dole
https://stnhp.forumsr.net
♥ KaCa Kat Von D ♥
Moderator
Moderator
♥ KaCa Kat Von D ♥


Broj poruka : 87
Datum upisa : 08.06.2010
Godina : 27

TV Novele (maj) Empty
PočaljiNaslov: Re: TV Novele (maj)   TV Novele (maj) Icon_minitimeSre Jul 07, 2010 9:56 pm

e bas bi volela da cujem te njihove razloge... Wink Wink
Nazad na vrh Ići dole
saricica
Pocetnik



Broj poruka : 23
Datum upisa : 19.03.2012

TV Novele (maj) Empty
PočaljiNaslov: Re: TV Novele (maj)   TV Novele (maj) Icon_minitimePon Mar 19, 2012 11:09 pm

Potpuno su upropastili seriju sa trecom sezonom.Nema Dukea,a sve je grozno bez njega
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





TV Novele (maj) Empty
PočaljiNaslov: Re: TV Novele (maj)   TV Novele (maj) Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
TV Novele (maj)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» TV Novele (jun)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Sin Tetas No Hay Paraiso Serbia :: STNHP :: Novosti-
Skoči na: